Virtuelt elbilrace

Honda e vs Kia e-Niro 64kWh 11kW

Total ytelse over 854 delte ruter

Vinner

Kia e-Niro 64kWh 11kW

Vinner på 100% av rutene

Kia e-Niro 64kWh 11kW: 846 Honda e: 0

8 uavgjort

Gjennomsnittlig Tidsforskjell

113 min

Kia e-Niro 64kWh 11kW ankommer i snitt 113 minutter raskere

Gjennomsnittlig Forskjell i Ladestopp

10.9

Kia e-Niro 64kWh 11kW trenger i snitt 10.9 færre stopp

Spesifikasjonssammenligning

Spesifikasjon Honda e Kia e-Niro 64kWh 11kW
Produsent Honda Kia
Rekkevidde 178 km 364 km
Batteri 33 kWh 62 kWh
DC-lading 70 kW 68 kW
Startpris €33,850 €39,090
Karosseritype Hatchback Suv
Seter 4 5

Eksempler på Rutesammenligninger

Rute Avstand Honda e Kia e-Niro 64kWh 11kW Vinner
Paris → London 455 km 6h 30m (5 stops) 5h 27m (1 stops) Kia e-Niro 64kWh 11kW
Berlin → London 1,108 km 13h 57m (15 stops) 12h 55m (6 stops) Kia e-Niro 64kWh 11kW
London → Berlin 1,113 km 14h 7m (14 stops) 12h 59m (5 stops) Kia e-Niro 64kWh 11kW
Vienna → London 1,486 km 18h 22m (20 stops) 17h 10m (7 stops) Kia e-Niro 64kWh 11kW
Warsaw → London 1,647 km 20h 20m (22 stops) 18h 48m (8 stops) Kia e-Niro 64kWh 11kW
Madrid → London 1,703 km 23h 2m (21 stops) 20h 30m (9 stops) Kia e-Niro 64kWh 11kW
London → Madrid 1,706 km 23h 8m (21 stops) 20h 36m (9 stops) Kia e-Niro 64kWh 11kW
Budapest → London 1,728 km 21h 15m (24 stops) 19h 56m (8 stops) Kia e-Niro 64kWh 11kW
Rome → London 1,773 km 24h 0m (21 stops) 21h 41m (10 stops) Kia e-Niro 64kWh 11kW
Bucharest → London 2,550 km 33h 48m (35 stops) 30h 33m (12 stops) Kia e-Niro 64kWh 11kW

La Dem Kjøre på Din Rute

Sammenlign disse kjøretøyene på en hvilken som helst rute med vår interaktive simulator.

Start Race

Del