Virtuelt elbilrace

Opel Corsa-e 11kW vs Polestar 2 Standard Range

Total ytelse over 880 delte ruter

★ Vinner

Polestar 2 Standard Range

Vinner på 100% av rutene

Polestar 2 Standard Range: 858 Opel Corsa-e 11kW: 0

22 uavgjort

Gjennomsnittlig Tidsforskjell

147 min

Polestar 2 Standard Range ankommer i snitt 147 minutter raskere

Gjennomsnittlig Forskjell i Ladestopp

7.6

Polestar 2 Standard Range trenger i snitt 7.6 færre stopp

Spesifikasjonssammenligning

Spesifikasjon Opel Corsa-e 11kW Polestar 2 Standard Range
Produsent Opel Polestar
Rekkevidde 270 km 369 km
Batteri 46 kWh 65 kWh
DC-lading 100 kW 150 kW
Startpris €29,900 €46,275
Karosseritype Hatchback Sedan
Seter 5 5

Eksempler på Rutesammenligninger

Rute Avstand Opel Corsa-e 11kW Polestar 2 Standard Range Vinner
Paris → London 450 km 5h 44m (3 stops) 5h 18m (1 stops) Polestar 2 Standard Range
London → Berlin 1,101 km 13h 11m (10 stops) 11h 54m (4 stops) Polestar 2 Standard Range
Berlin → London 1,103 km 13h 9m (10 stops) 11h 48m (5 stops) Polestar 2 Standard Range
Vienna → London 1,486 km 17h 23m (15 stops) 15h 30m (6 stops) Polestar 2 Standard Range
Warsaw → London 1,643 km 19h 4m (17 stops) 16h 56m (8 stops) Polestar 2 Standard Range
Madrid → London 1,697 km 21h 20m (15 stops) 18h 31m (7 stops) Polestar 2 Standard Range
London → Madrid 1,698 km 21h 27m (15 stops) 18h 30m (7 stops) Polestar 2 Standard Range
Budapest → London 1,728 km 20h 6m (18 stops) 17h 55m (7 stops) Polestar 2 Standard Range
Rome → London 1,766 km 22h 32m (16 stops) 19h 32m (7 stops) Polestar 2 Standard Range
Bucharest → London 2,547 km 31h 24m (25 stops) 27h 16m (12 stops) Polestar 2 Standard Range

La Dem Kjøre på Din Rute

Sammenlign disse kjøretøyene på en hvilken som helst rute med vår interaktive simulator.

Start Race

Del