Virtuelt elbilrace

smart forfour EQ 2017 vs Tesla Model 3 Performance

Total ytelse over 691 delte ruter

Vinner

Tesla Model 3 Performance

Vinner på 100% av rutene

Tesla Model 3 Performance: 686 smart forfour EQ 2017: 1

4 uavgjort

Gjennomsnittlig Tidsforskjell

2834 min

Tesla Model 3 Performance ankommer i snitt 2834 minutter raskere

Gjennomsnittlig Forskjell i Ladestopp

17.0

Tesla Model 3 Performance trenger i snitt 17.0 færre stopp

Spesifikasjonssammenligning

Spesifikasjon smart forfour EQ 2017 Tesla Model 3 Performance
Produsent Smart Tesla
Rekkevidde 102 km 424 km
Batteri 16 kWh 75 kWh
DC-lading - kW 200 kW
Startpris €22,600 €59,560
Karosseritype Hatchback Sedan
Seter 4 5

Eksempler på Rutesammenligninger

Rute Avstand smart forfour EQ 2017 Tesla Model 3 Performance Vinner
Paris → London 464 km 19h 16m (7 stops) 5h 18m (1 stops) Tesla Model 3 Performance
Berlin → London 1,106 km 48h 43m (18 stops) 11h 43m (4 stops) Tesla Model 3 Performance
London → Berlin 1,222 km 53h 32m (20 stops) 11h 49m (4 stops) Tesla Model 3 Performance
Vienna → London 1,498 km 65h 56m (23 stops) 15h 18m (6 stops) Tesla Model 3 Performance
Warsaw → London 1,669 km 74h 47m (28 stops) 16h 51m (7 stops) Tesla Model 3 Performance
Madrid → London 1,702 km 77h 36m (28 stops) 18h 23m (7 stops) Tesla Model 3 Performance
London → Madrid 1,723 km 78h 19m (27 stops) 18h 23m (6 stops) Tesla Model 3 Performance
Budapest → London 1,742 km 76h 57m (27 stops) 17h 46m (7 stops) Tesla Model 3 Performance
Rome → London 1,778 km 81h 4m (30 stops) 19h 22m (7 stops) Tesla Model 3 Performance
Bucharest → London 2,550 km 116h 54m (43 stops) 27h 5m (12 stops) Tesla Model 3 Performance

La Dem Kjøre på Din Rute

Sammenlign disse kjøretøyene på en hvilken som helst rute med vår interaktive simulator.

Start Race

Del