Virtuelt elbilrace

Tesla Model Y vs Toyota ProAce Verso

Total ytelse over 877 delte ruter

Vinner

Tesla Model Y

Vinner på 100% av rutene

Tesla Model Y: 855 Toyota ProAce Verso: 0

22 uavgjort

Gjennomsnittlig Tidsforskjell

160 min

Tesla Model Y ankommer i snitt 160 minutter raskere

Gjennomsnittlig Forskjell i Ladestopp

6.2

Tesla Model Y trenger i snitt 6.2 færre stopp

Spesifikasjonssammenligning

Spesifikasjon Tesla Model Y Toyota ProAce Verso
Produsent Tesla Toyota
Rekkevidde 344 km 263 km
Batteri 58 kWh 70 kWh
DC-lading 200 kW 100 kW
Karosseritype Suv -
Seter 5 -

Eksempler på Rutesammenligninger

Rute Avstand Tesla Model Y Toyota ProAce Verso Vinner
Paris → London 450 km 5h 18m (1 stops) 5h 51m (3 stops) Tesla Model Y
Berlin → London 1,097 km 11h 54m (5 stops) 13h 20m (10 stops) Tesla Model Y
London → Berlin 1,101 km 12h 0m (5 stops) 13h 27m (10 stops) Tesla Model Y
Vienna → London 1,478 km 15h 34m (7 stops) 17h 42m (14 stops) Tesla Model Y
Warsaw → London 1,633 km 17h 5m (9 stops) 19h 24m (16 stops) Tesla Model Y
Madrid → London 1,691 km 18h 40m (8 stops) 21h 49m (15 stops) Tesla Model Y
London → Madrid 1,691 km 18h 49m (8 stops) 21h 54m (14 stops) Tesla Model Y
Budapest → London 1,719 km 18h 1m (9 stops) 20h 29m (18 stops) Tesla Model Y
Rome → London 1,761 km 19h 44m (8 stops) 22h 58m (16 stops) Tesla Model Y
Bucharest → London 2,538 km 27h 26m (13 stops) 31h 51m (28 stops) Tesla Model Y

La Dem Kjøre på Din Rute

Sammenlign disse kjøretøyene på en hvilken som helst rute med vår interaktive simulator.

Start Race

Del