Wirtualne Wyścigi Samochodów Elektrycznych

MINI Cooper E vs Mini Countryman E

Łączna wydajność na 875 wspólnych trasach

Zwycięzca

Mini Countryman E

Wygrywa na 100% tras

Mini Countryman E: 853 MINI Cooper E: 2

20 remisów

Średnia Różnica Czasu

98 min

Mini Countryman E przyjeżdża średnio 98 minut szybciej

Średnia Różnica Przystanków Ładowania

5.4

Mini Countryman E potrzebuje średnio 5.4 mniej przystanków

Porównanie Specyfikacji

Specyfikacja MINI Cooper E Mini Countryman E
Producent MINI MINI
Zasięg 236 km 320 km
Bateria 37 kWh 65 kWh
Ładowanie DC 75 kW 130 kW
Typ Nadwozia Hatchback Suv
Miejsca 4 5

Przykładowe Porównania Tras

Trasa Odległość MINI Cooper E Mini Countryman E Zwycięzca
Paris → London 453 km 5h 54m (3 stops) 5h 20m (1 stops) Mini Countryman E
London → Berlin 1,103 km 13h 12m (10 stops) 12h 10m (6 stops) Mini Countryman E
Berlin → London 1,103 km 13h 6m (11 stops) 12h 7m (6 stops) Mini Countryman E
Vienna → London 1,485 km 17h 16m (15 stops) 16h 2m (9 stops) Mini Countryman E
Warsaw → London 1,643 km 19h 1m (17 stops) 17h 30m (9 stops) Mini Countryman E
Madrid → London 1,697 km 21h 24m (16 stops) 19h 20m (10 stops) Mini Countryman E
London → Madrid 1,700 km 21h 34m (15 stops) 19h 25m (10 stops) Mini Countryman E
Budapest → London 1,727 km 20h 2m (18 stops) 18h 29m (10 stops) Mini Countryman E
Rome → London 1,765 km 22h 25m (18 stops) 20h 24m (10 stops) Mini Countryman E
Bucharest → London 2,549 km 31h 6m (27 stops) 28h 24m (17 stops) Mini Countryman E

Ścigaj Je na Swojej Trasie

Porównaj te pojazdy na dowolnej trasie za pomocą naszego interaktywnego symulatora.

Rozpocznij Wyścig

Udostępnij