Curse Virtuale de Mașini Electrice

Opel Ampera vs Opel Combo-e Life

Performanță agregată pe 273 rute comune

Câștigător

Opel Combo-e Life

Câștigă pe 100% din rute

Opel Combo-e Life: 273 Opel Ampera: 0

Diferența Medie de Timp

2835 min

Opel Combo-e Life ajunge în medie cu 2835 minute mai repede

Diferența Medie de Opriri de Încărcare

18.1

Opel Combo-e Life are nevoie în medie de 18.1 opriri mai puține

Compararea Specificațiilor

Specificație Opel Ampera Opel Combo-e Life
Producător Opel Opel
Autonomie 50 km 225 km
Baterie 10 kWh 46 kWh
Încărcare DC - kW 100 kW
Preț de Pornire - €43,050
Tip Caroserie - Van
Locuri - 7

Exemple de Comparații de Rute

Rută Distanță Opel Ampera Opel Combo-e Life Câștigător
London → Birmingham 192 km 10h 51m (5 stops) 2h 7m (0 stops) Opel Combo-e Life
Birmingham → London 193 km 10h 50m (5 stops) 2h 9m (0 stops) Opel Combo-e Life
Hamburg → Berlin 293 km 18h 34m (9 stops) 3h 1m (1 stops) Opel Combo-e Life
Manchester → London 326 km 20h 4m (9 stops) 3h 58m (2 stops) Opel Combo-e Life
Warsaw → Berlin 641 km 44h 26m (19 stops) 6h 31m (5 stops) Opel Combo-e Life
Vienna → Berlin 662 km 44h 40m (21 stops) 8h 15m (7 stops) Opel Combo-e Life
Budapest → Berlin 819 km 56h 59m (25 stops) 10h 17m (10 stops) Opel Combo-e Life
Berlin → Paris 1,102 km 76h 26m (35 stops) 12h 37m (12 stops) Opel Combo-e Life
Paris → Rome 1,464 km 101h 47m (49 stops) 17h 49m (15 stops) Opel Combo-e Life
Berlin → Rome 1,549 km 104h 32m (49 stops) 18h 22m (18 stops) Opel Combo-e Life

Pune-le să Concureze pe Ruta Ta

Compară aceste vehicule pe orice rută alegi cu simulatorul nostru interactiv.

Începe Cursa

Distribuie